netlife - aktywny klaster

Netfile jest oprogramowaniem nowej generacji, stworzonym w wyniku wieloletniego doświadczenia w administrowaniu systemami bankowymi jak i telekomunikacyjnymi.

Dzięki netfile nie ma potrzeby inwestowania w drogie rozwiązania wysokiej dostępności jak i planowania procedur związanych z utrzymaniem ośrodków zapasowych.Programy, korzystające z netfile jako magazynu danych, mają pełną swobodę w dostępnie do danych, gdyż każdy nich ma prawo odczytu i zapisu, a wszelkiego rodzaju konflikty są rozwiązywane na podstawie wewnętrznych znaczników.

Netfile jest w całości napisane w języku C z pełnym wykorzystaniem wielowątkowości, wieloprocesowości i zalet protokołów internetowych UDP i TCP. Dzięki rozproszonej architekturze, każdy dowolny element może być wyłączony lub ulec awarii, bez wpływu na utratę danych i ciągłości działania usługi. W celu uniknięcia niepotrzebnych opóźnień wszystkie dane są przechowywane w pamięci systemu operacyjnego, a każdy z serwerów posiada ich dokładną kopię. Dane są zapisywane w hierarchicznych obiektach, do których dostęp jest możliwy za pomocą zwykłych plików lub dedykowanego klienta.

Netfile ma zastosowanie jako:

  • dostarczenie plików i danych dla serwerów WWW w różnych lokalizacjach,
  • rozproszone serwery pocztowe,
  • inne dedykowane oprogramowanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem netfile to prosimy o kontakt: biuro@browarski.net

projekt i wykonanie strony www: Fabryka Dizajnu